SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Silver 5911167
nr 591 1167
6-del, bland annat. snusdosa 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:08:21
350 kr
500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.